Specta Fast-Fold Projeksiyon Perdesi, 300x225, Front & Rear Surface

Fiyat:
41.963,51 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
SPECTA Projeksiyon Perdeleri ile ilgili detaylı bilgi için www.SpectaScreen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fast Fold Projeksiyon Perdeleri farklı mekanlarda kullanılacak büyük ebatlı ekran ihtiyacını karşılamak için üretilmiş ürünlerdir. Herhangi bir alanda  çok hızlı bir şekilde kurulup sökülebilen, hem ters hem düz projeksiyona imkan tanıyan, taşıma çantasiıile ultra mobil olarak kullanilan projeksiyon perdeleridir. Kiralama firmalarinin ve organizasyon şirketlerinin çok sıklıkla terch ettigğ perdeler olmakla birlikte, pratik ve mobil büyük ebatlı projeksiyon perdesi arayan herkes için de uygundur.

FastFold Projeksiyon Perdesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar: 
1-) Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile mi üretildiği yoksa sıradan bir stor kumaşının mı kullanıldığı. Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilmiş olması, görüntü kaynağından yansıtılan görüntünün çözünürlüğünün bozulmadan 
2-) Projeksiyon perdesinin sök-kur sisteminin pratik ve sağlam olup olmadığı. . Fast-Fold projeksiyon perdelerinin tercih edilme sebebi yüksek ebatlarda dahi olsa pratk sök-kur sistemeleri sayesinde mobil özelliğe sahip olmaları ve istenilen yerde hızlı ve kolay bir şekilde kurulup kaldırılabilmeleridir. Kurma ve sökme sistemi zor ve sağlıksız çalışan bir fast-fold projeksiyon perdesi kullanım amacının tam tersine kullanıcıya avntaj değil dezavantaj getirecektir. Bunun dışında, bu tip projeksiyon perdelerinin pratikliğinin yanında sağlamlığı da çok önemlidir çünkü bu perdelerinin ebatları genelde 250cm ve üzeri olduğundan, taşıyıcı ayaklara binen yük de hayli fazla olacaktır.
3-) Projeksiyon perdesinin ön yüzeyde siyah kontrast çerçevesine sahip olup olmadığı. Önden projeksiyonlu fast-fold projeksiyon perdelerinde siyah kontrast çerçevesinin varlığı, izleyicinin seyir zevkini etkilediğinden önemli bir faktördür.

 
Teknik Özellikler
Perde YüzeyiMat Beyaz
4:3 Format?150 inç (300cm X 225cm)
Diğer Özellikler
Stok KoduFSTFL2-300X225
MarkaSpecta
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
 İade & Geri Ödeme Koşulları

Etiketler: Projeksiyon Perdesi , Projeksiyon Perdesi Satış , Motorlu Projeksiyon Perdesi Projeksiyon , Perdesi
Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir. © 2003 - 2024
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A KADIKÖY İSTANBUL
Tel: 0 (216) 302 19 90   Fax: 0 (216) 361 97 87  Mob: 0 (533) 372 00 94 E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.