Specta Motorlu Prof. Projeksiyon Perdesi, 406x304

Fiyat:
31.476,85 TL
Aynı Gün Kargo

SPECTA Projeksiyon Perdeleri ile ilgili detaylı bilgi için www.SpectaScreen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler:


1.15 Gain ( Işık Kazanım Değeri) Özel Projeksiyon Yüzeyi

  • Işık Geçirmesiz Siyah Arka Yüzey
  • Ön Yüzeyde Siyah Kontrast Çerçevesi
  • Kablolu Kumanda Ünitesi
    RF Sistemli Uzaktan Kumanda Ünitesi
    Beyaz Şık Kasa

     

Motorlu Projeksiyon Perdleri kablolu ve kablosuz kumanda ile otomatik olarak indirilip kaldırılan, elektrik ile çalışan projeksiyon perdeleridir. Motorlu Projeksiyon Perdesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

1-) Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile mi üretildiği yoksa sıradan bir stor kumaşının mı kullanıldığı. Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilmiş olması, görüntü kaynağından yansıtılan görüntünün çözünürlüğünün bozulmadan perdede görünebilmesini sağlar.
2-) Perdenin arka tarafına ışık geçirip geçirmediği. Projeksiyon perdeniz arka tarafına ışık geçiriyorsa yansıttığınız görüntüde ışık gücü kaybına yol açıyor demektir. yani projeksiyon cihazınızın ansi lümen değerinden tam olarak faydalanabilmek isityorsanız perdeniz arka tarafına ışık geçirmemelidir. Specta Motorlu Projeksiyon Perdelerinin arka yüzeyi tamamen siyahtır ve kesinlikle ışık geçirmez.
3-) Projeksiyon perdesinin ön yüzeyde siyah kontrast çerçevesine sahip olup olmadığı. Basit bir ayrıntı gibi görünmekle birlikte siyah kontrast çerçevesi izleyicide yansıtılan görüntüye ait kontrast hissini artırdığından, seyir zevkini etkileyen önemli bir faktördür.
4-) Motorun çalışma sessizliği. Kullanıcıların motorlu projeksiyon perdesi tercih etmesindeki sebep kullanım kolaylığının bulunmasının yanı sıra aynı zamanda sistemi tamamlayan prestijli bir ürün olmasıdır da. Böyle bir üründe rahatsız edici seviyede gürültülü şekilde çalışan bir motorun bulunması da hoş olmayacaktır.
5-) Motorlu perdenin yanında verilen uzaktan kumanda ünitesinin çalışma sistemi. Motorlu Projeksiyon Perdelerinde iki tip uzaktan kumanda kullanılır. IR (Infrared) ve RF (Radio Frequency). IR uzaktan kumandalarda motorlu perdenin alıcısı ile uzaktan kumanda ünitesinin birbirini görmesi gerekir. RF uzaktan kumanda sistemlerinde ise kumanda ünitesi ile alıcı birbirine raydo dalgalarıyla iletişim kurduğundan uzaktan kumanda ünitesi le alıcının birbirini görmesine gerek yoktur.

 

Teknik Özellikler
Perde YüzeyiMat Beyaz
4:3 Format?200 inç (400cm X 300cm)
Diğer Özellikler
Stok KoduMTR-400x300
MarkaSpecta
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 İade & Geri Ödeme Koşulları

Etiketler: Projeksiyon Perdesi , Projeksiyon Perdesi Satış , Motorlu Projeksiyon Perdesi Projeksiyon , Perdesi
Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir. © 2003 - 2024
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A KADIKÖY İSTANBUL
Tel: 0 (216) 302 19 90   Fax: 0 (216) 361 97 87  Mob: 0 (533) 372 00 94 E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.