Specta Tensioned (Gerdirmeli) Motorlu Home Cinema Projeksiyon Perdesi, 200x113

Fiyat:
24.280,61 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

SPECTA Projeksiyon Perdeleri ile ilgili detaylı bilgi için www.SpectaScreen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Özellikler:

 • Tamamen Düz ve Prüszsüz Projeksiyon Yüzeyi İçin Gerdirmeli Motor Sistemi
 • 0.9 Gain ( Işık Kazanım Değeri) Özel Projeksiyon Yüzeyi
 • Işık Geçirmesiz Siyah Arka Yüzey
 • Ön Yüzeyde Siyah Kontrast Çerçevesi
 • 50cm  Siyah Üst Bar
 • Kablolu Kumanda Ünitesi
 • RF Sistemli Uzaktan Kumanda Ünitesi
  Beyaz Şık Kasa

   

 

Tensioned (Gerdirmeli) Motorlu Projeksiyon Perdleri kablolu ve kablosuz kumanda ile otomatik olarak indirilip kaldırılan, elektrik ile çalışan projeksiyon perdeleridir. Klsik motorlu projeksiyon perdelerinden en önemli farkı Perdnin iki yanında bulunan gerdirme meknizması ile perde açıldığında yüzey her ikitaraftan gerdirilerek açılır. Bu sayede projeksiyon perdesinin yüzeyinin dümdüz ve tamamen potsuz olması sağlanır. Bu sistem zamanla oluaşbilecek kenar kıvrılması sorununu da tamamen ortadan kaldırmaktadır. 

Tensioned (Gerdirmeli) Motorlu Projeksiyon Perdesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

1-) Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile mi üretildiği yoksa sıradan bir stor kumaşının mı kullanıldığı. Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilmiş olması, görüntü kaynağından yansıtılan görüntünün çözünürlüğünün bozulmadan perdede görünebilmesini sağlar.
2-) Perdenin arka tarafına ışık geçirip geçirmediği. Projeksiyon perdeniz arka tarafına ışık geçiriyorsa yansıttığınız görüntüde ışık gücü kaybına yol açıyor demektir. yani projeksiyon cihazınızın ansi lümen değerinden tam olarak faydalanabilmek isityorsanız perdeniz arka tarafına ışık geçirmemelidir. Specta Motorlu Projeksiyon Perdelerinin arka yüzeyi tamamen siyahtır ve kesinlikle ışık geçirmez.
3-) Projeksiyon perdesinin ön yüzeyde siyah kontrast çerçevesine sahip olup olmadığı. Basit bir ayrıntı gibi görünmekle birlikte siyah kontrast çerçevesi izleyicide yansıtılan görüntüye ait kontrast hissini artırdığından, seyir zevkini etkileyen önemli bir faktördür.
4-) Motorun çalışma sessizliği. Kullanıcıların motorlu projeksiyon perdesi tercih etmesindeki sebep kullanım kolaylığının bulunmasının yanı sıra aynı zamanda sistemi tamamlayan prestijli bir ürün olmasıdır da. Böyle bir üründe rahatsız edici seviyede gürültülü şekilde çalışan bir motorun bulunması da hoş olmayacaktır.
5-) Motorlu perdenin yanında verilen uzaktan kumanda ünitesinin çalışma sistemi. Motorlu Projeksiyon Perdelerinde iki tip uzaktan kumanda kullanılır. IR (Infrared) ve RF (Radio Frequency). IR uzaktan kumandalarda motorlu perdenin alıcısı ile uzaktan kumanda ünitesinin birbirini görmesi gerekir. RF uzaktan kumanda sistemlerinde ise kumanda ünitesi ile alıcı birbirine raydo dalgalarıyla iletişim kurduğundan uzaktan kumanda ünitesi le alıcının birbirini görmesine gerek yoktur.

6-) Gerdirme sisteminin işlevselliği ve dayanıklılığı. Tensioned projeksiyon perdelerinin en önemli özelliği olan gerdirme sisteminin fonksiyonunu tam olarak yerine getirebilmesi sistemde kullanılan malzemenin kalitesi ile doğrudan orantılıdır ve çok önemli bir husustur.

 

Teknik Özellikler
Perde YüzeyiKontrast Gri
16:9 Format?92 inç (200cm X 113cm)
Diğer Özellikler
Stok KoduTSD-200X113
MarkaSpecta
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 İade & Geri Ödeme Koşulları

Etiketler: Projeksiyon Perdesi , Projeksiyon Perdesi Satış , Motorlu Projeksiyon Perdesi Projeksiyon , Perdesi
Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir. © 2003 - 2024
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A KADIKÖY İSTANBUL
Tel: 0 (216) 302 19 90   Fax: 0 (216) 361 97 87  Mob: 0 (533) 372 00 94 E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.